Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Çözüm Ortakları | Teknik Personel | Foto Galeri | E-mail
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teknik Personel
CEO Cemil ADIGÜZEL

 

Jeofizik Mühendisi   cemil@cft.com.tr

 

GENEL MÜDÜR Tolga VİDİNLİSAN

 

Jeoloji Mühendisi     tolga@cft.com.tr 

 

GENEL KOORDİNATÖR Serkan SÖKMENSÜER

 

Jeoloji Mühendisi    serkan@cft.com.tr 

 

JEOFİZİK KOORDİNATÖRÜ Mert KÖKSAL

 

Jeofizik Mühendisi  mert@cft.com.tr 

 

FİNANS KOORDİNATÖRÜ H. Raman SELÇUK

 

Jeoloji Mühendisi    raman@cft.com.tr  

 

MADEN İŞLERİ KOORDİNATÖRÜ Ufuk ÇAKIR

 

Maden Mühendisi   ufuk@cft.com.tr

 

ÇED KOORDİNATÖRÜ

 

Zerrin ÖRCÜN

 

Çevre Mühendisi    zerrin.orcun@cft.com.tr
VERİ İŞLEM/DATABASE Caner ALPAY

 

Jeofizik Mühendisi caner@cft.com.tr

  

 

EKİP ŞEFİ

Rıfat Can ÇELİKKARTAL

 

Jeofizik Mühendisi rifat@cft.com.tr

 

  12 Jeoloji Mühendisi

8 Jeofizik Mühendisi

 

5 Maden Mühendisi
  3  Çevre Mühendisi

 

  1 Ziraat Mühendisi

1 Biyolog  

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Cihazlarımız | Referanslarımız | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın | Çözüm Ortakları | Foto Galeri
Copyright © 2010 CFT Mühendislik
Adres: Kader Sokak No:25/1 GOP - ANKARA - TÜRKİYE
Tel: +90 0312 473 96 99 Fax: +90 0312 473 96 98 e-mail :
info@cft.com.tr
Powered by Linesis